Centrala PL: 0048 616 265 600

NAPRAWA I KONSERWACJA

Firma PEMA posiada własne warsztaty Full Service i współpracuje z europejską siecią kompetentnych warsztatów partnerskich. Nasi doskonale wykształceni pracownicy specjalizują się w zestawach drogowych i przez cały czas mają dostęp do obszernego asortymentu części zamiennych. Dzięki temu również w sytuacji awaryjnej jesteśmy w pobliżu naszych klientów, gdy konieczne jest przeprowadzenie naprawy i/lub prac konserwacyjnych. Ponadto nasze samochody ciężarowe i naczepy poddawane są regularnej konserwacji zgodnie z wytycznymi producentów. Dla nas ważne jest, że trzymamy się harmonogramu naszych klientów i wspólnie z nimi uzgadniamy terminy. W ten sposób nasi klienci nie muszą poświęcać wiele czasu w warsztacie i szybko ruszają w dalszą podróż wynajętym pojazdem PEMA.

TELEFON ALARMOWY 24 H

W sytuacji awaryjnej z naszymi warsztatami i europejską pomocą drogową można kontaktować się pod centralnym numerem telefonu: +49 (0) 5521 860 1111. Zapraszamy do kontaktu. Nasza linia alarmowa jest czynna o każdej porze dnia i chętnie służy pomocą.

ZACHOWAJ MOBILNOŚĆ DZIĘKI POJAZDOWI ZASTĘPCZEMU PEMA

W razie szkody, np. wskutek wypadku w ruchu drogowym, na czas przejściowy udostępniamy pojazd zastępczy. Chcemy za wszelką cenę uniknąć sytuacji, w której codzienna działalność klienta jest utrudniona. Dlatego zadbamy, aby w jak najkrótszym czasie przywrócić mobilność. Można się z nami kontaktować pod numerem: +49 (0) 5521 860 1111.

Czy masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać osobistą poradę? Skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje zapytanie.

KONTAKT