Centrala PL: 0048 616 265 600

Silniejsi razem!

TIP i PEMA łączą siły. PEMA jest obecnie częścią Grupy TIP

TIP Trailer Services przejęła 3 grudnia 2019 r. firmę PEMA GmbH. Zjednoczenie obu firm łączy w sobie mocne strony TIP i PEMA w zakresie znajomości branży TSL oraz wyznacza spółce strategię długoterminowej dywersyfikacji i wzrostu. Wspólny biznes wykorzysta wzmocniony zasięg geograficzny, doprowadzi do silniejszej obecności w Niemczech i w Polsce, wzmocni działalność firmy PEMA w zakresie leasingu i wynajmu naczep oraz samochodów ciężarowych, rozszerzy europejską sieć warsztatów TIP dla wszystkich klientów oraz zakres usług i sieć wsparcia dla klientów. Korzyści płynące z połączenia się dwóch tak znaczących firm dla branży TSL będą widoczne zarówno dla pracowników, klientów, partnerów, jak i udziałowców.

Obie firmy mają wieloletnie doświadczenie w branży TSL w całej Europie i Kanadzie oraz wspierają potrzeby klientów przez cały cykl życia naczep, ciągników siodłowych czy nadwozi wymiennych.
 

Silniejsi razem dla naszych klientów:

  • Reprezentanctwo w 17 krajach Europy
  • Szeroki wybór sprzętu spośród 90,000 naczep, ciągników siodłowych i nadwozi wymiennych
  • Jedna z największych sieci serwisowych w Europie i ponad 100 własnych warsztatów
  • 208 mobilnych vanów serwisowych
  • Uproszczone zarządzanie flotą oraz redukcja kosztów w całym cyklu życia sprzętu

Na zakończonie, pragniemy dodać, że nic się nie zmienia dla naszych klientów. Dla współpracujących z TIP  i z PEMA, osoby kontaktowe, opiekunowie niezmiennie pozostają do Państwa dyspozycji, do momentu aż nie poinformujemy o jakichkolwiek zmianach. 

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z osobą kontaktową PEMA lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

O TIP Trailer Services

TIP Trailer Services jest dostawcą usług i sprzętu, specjalizującym się w leasingu, wynajmie, konserwacji i naprawie naczep, a także innych usługach, których odbiorcami są klienci z branży transportowej i logistycznej w całej Europie i Kanadzie. Firma posiada jedną z największych i najbardziej zróżnicowanych flot naczep do wynajmu i leasingu, liczącą ponad 70 000 jednostek. Firma TIP, mająca główną siedzibę w Amsterdamie, zatrudnia ponad 2 000 pracowników i obsługuje klientów z 98 lokalizacji w 17 krajach Europy i Kanady.

Czy masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać osobistą poradę? Skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje zapytanie.

KONTAKT