Centrala PL: 0048 616 265 600

Services – nasze usługi

Będąc liderem w zakresie wynajmu zestawów drogowych w Europie, oferujemy park samochodowy z 18 000 pojazdami na wynajem, między innymi ciągniki siodłowe, naczepy i podobne jednostki, jak również odpowiednie usługi: należą do nich kursy doskonalące i seminaria w naszej akademii, moduły telematyczne oraz oferta finansowania.

PEMA jest równym partnerem dla swoich klientów

PEMA może się pochwalić doświadczeniami zebranym przez kilkadziesiąt lat w zakresie pojazdów użytkowych i jest niezawodnym partnerem we wszystkich sprawach dotyczących mobilności. Nasz specjalistyczny serwis i prace konserwacyjne przeprowadzane w wynajmowanych pojazdach dają bezpieczeństwo naszym klientom. W sytuacji awaryjnej reagujemy szybko, naprawiając pojazd lub udostępniając pojazd zastępczy.    

USŁUGI OPCJONALNE:

Inteligentna telematyka

W razie potrzeby klienci mogą uzupełnić wynajmowane pojazdy ciężarowe, naczepy lub nadwozia wymienne o rozwiązania lokalizacyjne i telematyczne, optymalizując w ten sposób zarządzanie posiadaną flotą pojazdów. Niezależny od producentów portal integracji telematycznej dla pojazdów ciężarowych i naczep umożliwia integrację danych różnych systemów. Dodatkowo rozwiązanie to pozwala dodawać pojazdy, które nie pochodzą z parku pojazdów na wynajem PEMA, lecz są własnymi pojazdami firmy spedycyjnej. Efektem jest znacznie wydajniejszy przebieg prac w przedsiębiorstwie transportowym, ponieważ dane wszystkich pojazdów skupione są w jednym portalu i dostępne od razu. Możliwość monitorowania pojazdów przy pomocy systemów telematycznych jest dostępna w firmie PEMA również w przypadku najmu krótkoterminowego.

Akademia PEMA

Firma PEMA jest na bieżąco, jeśli chodzi o technikę i know-how. Zatrzymanie się w miejscu nie stanowi dla nas żadnej opcji. Oferując program akademii PEMA, chcemy przekazywać naszą wiedzę. Dzięki różnym kwalifikowanym kursom dokształcającym dbamy o sukces naszych klientów. Dajemy możliwość zdobycia informacji dotyczących ważnych tematów logistycznych i doskonalenia zawodowego.

Do naszej bogatej oferty kursów dla kierowców zawodowych i kursów doskonalących zalicza się między innymi szkolenie w zakresie towarów niebezpiecznych lub trening bezpieczeństwa. Można zdecydować się na kurs w jednym z naszych oddziałów w Niemczech lub skorzystać z możliwości szkolenia w zakładzie klienta.

 

Czy masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać osobistą poradę? Skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje zapytanie.

KONTAKT