Centrala PL: 0048 616 265 600

W firmie PEMA wynajmiesz pojazd ciężarowy do każdego zastosowania

Również w przypadku gdy planowany jest najem pojazdu ciężarowego z zabudową specjalną, w firmie PEMA można skorzystać z bogatej oferty marek i konfiguracji niezależnie od producenta.
W naszym portfolio oferujemy pojazdy o masie całkowitej wynoszącej od 7,5 t do 26 t w najróżniejszych wariantach.

U nas można wypożyczyć pojazdy ciężarowe z następującym wyposażeniem:
 

 
 • Nadwozia skrzyniowe z burtą załadowczą
 • Nadwozia chłodnicze z burtą załadowczą
 • Ciągniki terminalowe
 • Hakowce 6 × 2
 
 
 • Nadwozia furgonowe z burtą załadowczą
 • Nadwozia wymienne BDF
  • do C745 – 1320 mm/burta załadowcza
  • do C782 – 1000 mm
  • z podnośnikiem lub mech. regulacją wysokości
  • do C745 lub C782 – 1020 mm - 1320 mm
 • Skrzynie do materiałów budowlanych z tylnym żurawiem załadowczym 6 × 2
 

Nadwozie chłodnicze z burtą załadowczą: i wszystko zachowuje świeżość!

W firmie PEMA można również wynająć nadwozia do przewozu towarów zamrożonych. Nadwozia chłodnicze sprawdzają się zwłaszcza w zaopatrzeniu supermarketów spożywczych. Ponadto optymalnie nadają się również do rozwożenia zimnych napojów na festiwalach. A jeśli niezbędny jest prawdziwie mroźny klimat, nasze nadwozia chłodnicze do przewozu towarów zamrożonych gwarantują nieprzerwany łańcuch chłodniczy podczas transportu: agregaty chłodnicze utrzymują stałą temperaturę do minus 20 stopni Celsjusza – również przy wysokich temperaturach zewnętrznych wynoszących plus 40 stopni Celsjusza. W ten sposób ładunek pozostanie schłodzony również w upalny dzień na autostradzie.

Nadwozia wymienne BDF: elastyczność na kołach

Pojazdy na wynajem z tymi nadwoziami sprawdzają się wszędzie tam, gdzie towar transportowanym jest do celu różnymi środkami transportowymi. W przypadku nadwozi wymiennych BDF istnieje możliwość przenoszenia nadwozia między pojazdem drogowym i szynowym oraz między dwoma pojazdami drogowymi. W naszej ofercie posiadamy różne modele, np. standardową ramę wymienną o rozmiarze C 745 i C 782 do 2- i 3-osiowych podwozi pojazdów ciężarowych oraz wersję ramy wymiennej z blokadami Twistlock z regulacją wysokości, tak zwane Multiwechsler.

Skrzynie do materiałów budowlanych z tylnym żurawiem załadowczym: solidne rozwiązanie dla branży budowlanej

Nasze wytrzymałe skrzynie do materiałów budowlanych wyposażone są w mocny żuraw załadowczy. Te nadwozia nadają się na przykład do załadunku ciężkich palet lub materiału budowlanego. Żuraw znajduje się z tyłu, dzięki czemu załadunek i rozładunek powierzchni ładunkowej pojazdu silnikowego i przyczepy odbywa się bezpiecznie, na całej powierzchni.

Hakowiec: załadowcze nadwozie wymienne na wynajem

Wynajęcie urządzenia hakowego w firmie PEMA opłaca się: niewielka masa własna oraz łatwa obsługa gwarantują maksymalną wydajność i ekonomiczność od pierwszej sekundy. Pojemniki są całkowicie bezpiecznie mocowane na pojeździe na czas transportu dzięki hydraulicznej blokadzie pojemnika. Naturalnie nasze hakowce spełniają wszystkie przepisy prawne.

Czy masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać osobistą poradę? Skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje zapytanie.

KONTAKT