Centrala PL: 0048 616 265 600

Wynajem nadwozi wymiennych w firmie PEMA

Dysponując ponad 18 000 pojazdami na wynajem, PEMA to jedna z największych firm wynajmujących pojazdy użytkowe w branży transportowej i logistycznej. Naturalnie oferujemy również liczne nadwozia wymienne na wynajem. Systemy wymienne z pojemnikami wymiennymi są nieodzowne w przypadku korzystania z kilku sposobów transportu, takich jak transport drogowy, wodny i kolejowy. W transporcie kombinowanym wymienne nadwozia furgonowe i kontenerowe można sprawnie przenosić na inny środek lokomocji. Tak jak w przypadku kontenerów ISO nadwozia wymienne łączy się z pojazdem za pomocą zamków Twistlock. W porównaniu z kontenerem ISO ich istotną zaletą jest optymalne zwymiarowanie wnętrza pod palety.

Odpowiedni system wymienny dla każdego wymagania transportowego

Bez względu na to, jaki wymienny nośnik ładunku jest potrzebny – dysponujemy rozwiązaniem na wynajem dokładnie odpowiadającym wymaganiom projektu klienta. Może to być skrzynia wymienna z plandeką, jako jumbo, furgon wymienny lub jako chłodnia wymienna – pojemniki wymienne naszych klientów szybko i w nieskomplikowany sposób wyślemy w trasę. Nasze nadwozia wymienne mogą być wyposażone w dachy przesuwane, plandeki przesuwne lub drzwi portalowe. Wszystkie opcje są w pełni funkcjonalne i wyróżniają się wysoką jakością. 
Pojazdy z naszej floty o różnych wielkościach i rozmiarach oferują dostateczną elastyczność dla różnych objętości. 

W firmie PEMA można wynająć między innymi nadwozia wymienne następujących marek:

 
  • Wecon
  • Schmitz Cargobull
 
 
  • Kögel
  • Krone
 

Inne marki na życzenie.

DLACZEGO PEMA?

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży transportowej jesteśmy ekspertem w kwestiach załadunku. Rozwiązania na wynajem firmy PEMA bezpiecznie dostarczą towar do celu. Nasz jedyny w swoim rodzaju park samochodowy i elastyczne modele umów w każdym projekcie oferują optymalne rozwiązanie. U nas nie trzeba martwić się o metody płatności. Będąc częścią Societe Generale, oprócz wynajmu oferujemy również różne możliwości finansowania lub leasingu. W ten sposób klienci zachowują optymalną kontrolę nad kosztami.

Czy masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać osobistą poradę? Skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje zapytanie.

KONTAKT