Centrala PL: 0048 616 265 600

Do transportu żywności i materiałów sypkich firma PEMA oferuje pojazdy silosowe. W zakresie silosów leżących i podnoszonych PEMA stawia głównie na markę Feldbinder. Oczywiście na życzenie klienta możliwe jest również udostępnienie pojazdów takich dostawców, jak Spitzer, LAG, Kässbohrer i innych.

Oferta obejmuje typy pojazdów, których specyfikacje spełniają standardowe wymagania rynku:

  • naczepa silos Feldbinder EUT 37.3-2/1
  • naczepa silos Feldbinder KIP 45.3/60.3
  • naczepa silos Feldbinder KIP 60.3 ADR
     

Do niezależnego rozładunku pojazdów silosowych firma PEMA w razie potrzeby oferuje również odpowiednie ciągniki siodłowe ze sprężarką, takie jak Jupiter 150, XK 12 lub Drumm 9000. Ciągniki siodłowe dostępne są z wyposażeniem ADR lub bez takiego wyposażenia.

Dodatkowo do portfolio produktów dołączył pojazd VOLVO FM Light. Wybierając pojazd standardowy w tym segmencie, firma PEMA świadomie zdecydowała się na ciągnik siodłowy partnera kooperacyjnego Volvo Trucks przede wszystkim z tego powodu, iż ten pojazd wyróżnia się pod względem parametrów technicznych i cieszy aprobatą klientów. Firma Volvo Trucks nie oszczędza na rozwiązaniach mających wpływ na bezpieczeństwo, wygodę jazdy kierowcy oraz właściwości jezdne – oszczędności dotyczą tylko masy pojazdu!

Odpowiednie ciągniki siodłowe marki Volvo, MAN, DAF, Mercedes-Benz, Iveco i Renault z urządzeniem sprężarkowym można również znaleźć w naszej flocie na wynajem.

W ramach transportu długoterminowego firma PEMA udostępnia również pojazdy odpowiadające specjalnej specyfikacji klienta – na życzenie również z indywidualnym Corporate Design.

Ponadto w ramach akademii PEMA prowadzimy obowiązkowe kursy dla kierowców wykonujących przewóz drogowy towarów niebezpiecznych zgodnie z przepisami ADR/GGVSEB.

SILOSATTELAUFLIEGER 37 M³ LIEGEND

Silosattelauflieger 37 m³ liegend

Pojemność 37.000 L Naszepa silosowa z 2 stożkami z 1 lub 2 zbiornikami (jeśli 2 zbiorniki przegroda ze szianą przesuwną)
3 włazy DN 450 Wylot materiału 4" z tyłu Felgi aluminiowe
4 rury do węży 5 m DN 200 Skrzynka narzędziowa  

Silosattelauflieger 45 m³ kippbar LM

Silosattelauflieger 45 m³ kippbar LM

Pojemność 45.000 L 4 włazy DN 450 i 2 dysze do napełniania DN 100 Miska wyładowcza obracana do góry i na boki
Kompresor z filtrem drobnosiatkowym Agregat pompy wywrotki 24V Felgi aluminiowe
4 rury do węży 5 m DN 200 2 Skrzynki narzędziowe  

Czy masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać osobistą poradę? Skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje zapytanie.

KONTAKT