Centrala PL: 0048 616 265 600

Do bezpiecznego przewozu substancji ciekłych firma PEMA oferuje naczepy cysterny. Tutaj stawiamy przede wszystkim na pojazdy firmy Feldbinder. Oczywiście na życzenie klienta możliwe jest również udostępnienie pojazdów takich dostawców, jak Van Hool, Kässbohrer i innych. Wynajmując pojazdy użytkowe, firma PEMA wyróżnia się w tym segmencie szerokim portfolio modeli i wersji – zarówno w wynajmie krótkoterminowym, jak również długoterminowym. Flota pojazdów cystern firmy PEMA zawiera konfiguracje pojazdów dla produktów technicznych z dopuszczeniem ADR i bez oraz dla żywności.

Oferta obejmuje typy pojazdów, których specyfikacje spełniają standardowe wymagania rynku:

  • naczepa cysterna Feldbinder TSA 30.3-1/35.3-1 ADR
  • naczepa cysterna Feldbinder TSA 30.3-1 BIT
  • naczepa cysterna Feldbinder TSA 32.3-2 LM/TSA 33.3-3 LM/TSA 34.3-3 LM

Do niezależnego rozładunku cystern firma PEMA w razie potrzeby oferuje również odpowiednie ciągniki siodłowe ze sprężarką, takie jak Jupiter 150, XK 12 lub Drumm 9000.

Ciągniki siodłowe dostępne są z wyposażeniem ADR lub bez takiego wyposażenia.

Dodatkowo do portfolio produktów dołączył pojazd VOLVO FM Light. Wybierając pojazd standardowy w tym segmencie, firma PEMA świadomie zdecydowała się na ciągnik siodłowy partnera kooperacyjnego Volvo Trucks, ponieważ ten pojazd przekonuje technicznie na całej linii, a ponadto cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Firma Volvo Trucks nie oszczędza na rozwiązaniach mających wpływ na bezpieczeństwo, wygodę jazdy kierowcy oraz właściwości jezdne – oszczędności dotyczą tylko masy pojazdu!

Do transportu cystern kontenerowych wg ADR, C715, C745, C782 firma PEMA oferuje również odpowiednie podwozie kontenerowe w wykonaniu swap na wynajem.

Odpowiednie ciągniki siodłowe marki Volvo, MAN, DAF, Mercedes-Benz, Iveco i Renault z urządzeniem sprężarkowym można również znaleźć w naszej flocie na wynajem.

W ramach transportu długoterminowego firma PEMA udostępnia również pojazdy odpowiadające specjalnej specyfikacji klienta – na życzenie również z indywidualnym Corporate Design.

Ponadto w ramach akademii PEMA prowadzimy obowiązkowe kursy dla kierowców wykonujących przewóz drogowy towarów niebezpiecznych zgodnie z przepisami ADR/GGVSEB.

CHEMIETANKAUFLIEGER 30 M³ 1 KAMMER

Chemietankauflieger 30 m³ 1 Kammer

Pojemność 30.000 L / jeden zbiornik / Kod cysterny L4BH włazy DN 500 i otwory do oczyszczania DN 300 ze skrzynkami przelewowymi Przegotowana do ogrzewania ciepłą wodą
Izolacja 100 mm z płaszczem z blachy nierdzewnej Wylot materiału DN 80 z tyłu z prawej strony Felgi aluminiowe
2 rury do węży 6 m DN 160 Wyposażenie ADR z gasnicą, tablica ostrzegawczą i uziemnieniem Skrzynka narzędziowa (stal nierdzewna)

Czy masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać osobistą poradę? Skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje zapytanie.

KONTAKT