Centrala PL: 0048 616 265 600

Zainteresowanie sportem motorowym pionierów wynajmu z Herzbergu ma kilka źródeł. Z jednej strony sport motorowy z udziałem pojazdów ciężarowych to czysta adrenalina, która fascynuje nie tylko naszą własną załogę, lecz również naszych klientów, których spotykamy przy okazji wyścigów. Ponadto sport motorowy ucieleśnia wartości przyświecające firmie PEMA, takie jak uczciwość i duch pracy zespołowej w połączeniu z dużym zaangażowaniem osobistym.   

PEMA i zespół Schwaben Truck na wspólnej drodze
Od 2011 roku firma PEMA wspiera zespół Schwaben Truck. Nieprawdopodobne osobiste zaangażowanie, które wyróżnia cały zespół Schwaben Truck, od początku wzbudzał podziw firmy PEMA. 

PEMA wspiera zespół Hönig Racing

W bieżącym sezonie PEMA po raz pierwszy wspiera również zespół rajdowy Hönig Racing z Herzbergu, zapewniając kompleksowy serwis techniczny. Całkowicie nowy lakier pojazdu MAN KAT 1 o mocy 256 KM zapoczątkował nową współpracę. Ciężarówka rajdowa była premierowym pojazdem w nowej kabinie lakierniczo-suszącej PEMA. W rajdach terenowych nie chodzi tylko o prędkość, lecz również o pokonywanie najtrudniejszego terenu. Trasa przebiega przez głębokie bagna oraz rzeki i jest wyznaczana przy pomocy nawigacji roadbook oraz systemu GPS i kompasu. Zawody obejmują częściowo również etapy nocne i trwają do ośmiu dni. Dystanse pokonywane w trakcie rajdów wynoszą od 500 do 2000 kilometrów.

Impreza Vor-Tour der Hoffnung

PEMA od lat wspiera „zbiórkę datków” w ramach Truck Grand Prix na torze Nürburgring, która jest organizowana przez spółkę Jungbluth Nutzfahrzeuge Service & Miet GmbH. Zebrane środki przekazywane są stowarzyszeniu „VOUR-TOUR der Hoffnung”. Już od ponad 22 lat stowarzyszenie zbiera datki na rzecz chorych na raka i potrzebujących pomocy dzieci oraz badań nad rakiem.

Czy masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać osobistą poradę? Skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje zapytanie.

KONTAKT