Centrala PL: 0048 616 265 600

PEMA – WYPOŻYCZALNIA POJAZDÓW UŻYTKOWYCH SPECJALIZUJĄCA SIĘ W WYNAJMIE KOMPLETNYCH ZESTAWÓW DROGOWYCH WSZYSTKICH MAREK

Od chwili założenia w 1976 roku przez cały czas się rozwijamy. Posiadając oddziały w całej Europie, zatrudniając blisko 450 wykwalifikowanych pracowników i dysponując imponującym parkiem samochodowym z ponad 18 000 jednostek, jesteśmy dzisiaj liderem w zakresie wynajmu niezależnym od producentów i oferującym kompletne zestawy drogowe klasy ciężkiej w Europie.

Jako przedsiębiorstwo grupy GEFA-Bank spółka PEMA od 2008 roku należy do obszaru biznesowego Societe Generale Equipment Finance francuskiego koncernu bankowego Societe Generale. Wspólnie oferujemy zintegrowane kompetencje dotyczące rozwiązań w zakresie pojazdów użytkowych. Idealne połączenie: PEMA łączy w sobie zalety średniego przedsiębiorstwa z zaletami dużego międzynarodowego banku.

Bez względu na rodzaj najmu, na który zdecydują się nasi klienci – krótkoterminowy, czy też długoterminowy – jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę pojazdów i elastyczne rozwiązania na wynajem. Mogą to być pojazdy standardowe, w połączeniu z modułowo dobieranymi usługami, takimi jak konserwacja i naprawa, serwis opon, produkty ochronne i rozliczanie opłat drogowych, aż po indywidualne specyfikacje pojazdów z Corporate Design. Nasze portfolio usług obejmuje również takie udogodnienia, jak telematyka pojazdów ciężarowych i naczep lub szkolenia dla kierowców zawodowych pojazdów ciężarowych w akademii PEMA. Ponadto firma PEMA jest jedną z największych firm zajmującą się handlem pojazdami używanymi w branży transportowej i logistycznej.

Grupa PEMA w liczbach

Grupa PEMA:

  • założona w 1976 roku przez PEtera MAnnsa
  • od 2008 roku należy do francuskiego koncernu bankowego SOCIETE GENERALE
  • 16 własnych oddziałów w Niemczech i ponad 25 oddziałów z partnerami
  • 9 własnych oddziałów w Europie
  • ponad 450 pracowników, z tego 80% w Niemczech
  • 18 000 pojazdów, z tego 10 500 w Niemczech

Czy masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać osobistą poradę? Skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje zapytanie.

KONTAKT