Centrala PL: 0048 616 265 600

Odkryj PEMA MOBILITY WORLD dla pojazdów użytkowych na wynajem

PEMA MOBILITY WORLD konsekwentnie skupia się na korzyściach dla klientów. A to oznacza, że: w czterech obszarach PEMA MOBILITY WORLD firmy transportowe, dysponenci, kadra zarządzająca parków samochodowych i kierowcy znajdą wszystko, co jest niezbędne do nowoczesnej, elastycznej i ekonomicznej realizacji zadań transportowych.

W obszarze PEMA RENT klienci wynajmują najnowocześniejsze pojazdy w ponad 200 specyfikacjach. To oni decydują o długości najmu, module najmu oraz produktach dodatkowych, które dokładnie odpowiadają ich potrzebom. Obszar PEMA SERVICES obejmuje wszystkie usługi pomagające w codziennej pracy: od AKADEMII PEMA przez TELEMATYKĘ aż po finansowanie. W przypadku obszaru PEMA WORKSHOP warsztaty PEMA Full Service i nasza europejska sieć kompetentnych warsztatów partnerskich dbają o to, aby nasi klienci pozostali mobilni. Czwarty obszar – PEMA USED – oferuje używane, zadbane pojazdy premium spełniające wszystkie wymagania transportowe.

Nasza misja związana z oferowaniem klientom wszystkiego, czego potrzebują w praktyce dnia codziennego, ma długą tradycję. Od chwili założenia w 1976 roku firma PEMA przez cały czas się rozwija. Posiadając oddziały w całej Europie, zatrudniając ponad 450 wykwalifikowanych pracowników i dysponując imponującym parkiem samochodowym z ponad 18 000 jednostek, jesteśmy dzisiaj liderem w zakresie wynajmu pojazdów użytkowych niezależnym od producentów i oferującym kompletne zestawy drogowe klasy ciężkiej w Europie.

Jako przedsiębiorstwo grupy GEFA-Bank spółka PEMA GmbH od 2008 roku należy do obszaru biznesowego Societe Generale Equipment Finance francuskiego koncernu bankowego Societe Generale. To właśnie dzięki temu powiązaniu firma PEMA zajmuje tak mocną pozycję: klienci korzystają z zalet średniego przedsiębiorstwa, równocześnie czerpiąc korzyści z siły firm powiązanych, działających na skalę międzynarodową. Wspólnie oferujemy zintegrowane kompetencje dotyczące rozwiązań w zakresie pojazdów użytkowych.

Bez względu na długość wynajmu – krótko- lub długoterminowy – nasi klienci mogą skorzystać z szerokiej gamy pojazdów i elastycznych rozwiązań na wynajem. Mogą to być pojazdy standardowe, w połączeniu z modułowo dobieranymi usługami, takimi jak konserwacja i naprawa, serwis opon, produkty ochronne i rozliczanie opłat drogowych, aż po indywidualne specyfikacje pojazdów z Corporate Design klienta. Nasze portfolio usług obejmuje również takie udogodnienia, jak telematyka pojazdów ciężarowych i naczep lub szkolenia dla kierowców zawodowych pojazdów ciężarowych w akademii PEMA. Ponadto firma PEMA jest jedną z największych firm zajmującą się handlem pojazdami używanymi w branży transportowej i logistycznej.

    Czy masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać osobistą poradę? Skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje zapytanie.

    KONTAKT