Centrala PL: 0048 616 265 600

Programy na miarę potrzeb i najróżniejsze perspektywy zawodowe


Na razie nie wiemy, jaką karierę planujesz. Ale wiemy, że u nas znajdziesz możliwość jej rozpoczęcia! 
Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy. Tam dowiesz się więcej o indywidualnych możliwościach.

Bezpośrednie wejście

Bezpośrednie zatrudnienie w firmie PEMA dla absolwentów i osób posiadających doświadczenie zawodowe

Jeśli właśnie ukończyłeś studia lub przez kilka lat zbierałeś doświadczenia w jakimś zawodzie, być może właśnie teraz jesteś gotowy na nowe wyzwania. W takim przypadku chcielibyśmy Cię poznać. Złóż u nas podanie o pracę: firma PEMA oferuje absolwentom oraz specjalistom i kadrze kierowniczej atrakcyjne możliwości podjęcia zatrudnienia i awansu. 

Dajemy możliwość wykorzystania u nas zdobytej wiedzy i wspólnego podejmowania ciekawych wyzwań. W firmie PEMA będziesz przejmować odpowiedzialne zadania, rozszerzając równocześnie swoją wiedzę i umiejętności. Od programisty przez asystenta sprzedaży aż po mechatronika – stanowiska oferowane w naszej firmie otwierają wiele możliwości dla absolwentów i osób z doświadczeniem zawodowym.

Szkolenie

Rozpocznij życie zawodowe z nauką w firmie PEMA 

Po ukończeniu szkoły masz najróżniejsze możliwości rozpoczęcia życia zawodowego – również w firmie PEMA. Mechatronik, sprzedawca samochodów lub specjalista w zakresie logistyki magazynowej – nauka u nas jest ukierunkowana i urozmaicona. Odkryj swoje możliwości w firmie działającej na międzynarodową skalę i rozpocznij karierę.

Jako przedsiębiorstwo poczuwamy się do obowiązku oferowania młodym ludziom szansy na gruntowne wykształcenie, a co za tym idzie – otwierania im drogi ku pomyślnej przyszłości zawodowej.

Kształcenie własnych specjalistów ma w firmie PEMA duże znaczenie i odbywa się we własnych warsztatach oraz w magazynach i administracji. Osoby początkujące w zawodzie w firmie PEMA oczekuje ciekawy i kompleksowy program nauki, w ramach którego przechodzi się przez różne działy, odbywa szkolenia i podlega indywidualnej opiece instruktorów. Dzięki tej filozofii kształcenia „uczniowie zawodu” zbierają wiele praktycznych doświadczeń, a po zakończeniu nauki swoją wiedzę mogą wykorzystywać na różnych polach działania i w różnych działach.

Właściwe kształcenie jest cenną inwestycją w przyszłość. Nie tylko dla Ciebie, lecz również dla naszej firmy.


Czego możesz się spodziewać w firmie PEMA

 
  • Gruntowne, urozmaicone i praktyczne kształcenie w środowisku związanym z techniką.
  • Wsparcie w okresie nauki ze strony doświadczonych instruktorów.
 
 
  • Praca w zaangażowanym i zmotywowanym zespole.
  • Możliwość poznania innych filii w Niemczech.
 

Prowadzimy naukę w następujących zawodach

 
  • Sprzedawca samochodów
  • Mechatronik – technika pojazdów użytkowych
 
 
  • Specjalista w zakresie logistyki magazynowej
  • Informatyk – integracja systemów
  • Wykorzystaj szansę – złóż podanie już teraz!
 

KSZTAŁCENIE Z PERSPEKTYWĄ

Kształcenie w firmie PEMA jest idealną podstawą dalszego rozwoju zawodowego. Po ukończeniu nauki i po pierwszych latach praktyki w opracowywaniu spraw potencjalny kandydat może podjąć studia na akademii VWA w ramach doskonalenia zawodowego – ze wsparciem firmy PEMA – i uzyskać dyplom licencjata.

Praktyki

Od PRAKTYKI do wymarzonego zawodu: w firmie PEMA tylko mały krok.

Jakie masz plany po ukończeniu szkoły? Co sprawia Ci przyjemność? Jakie masz zainteresowania zawodowe? Jaki zawód odpowiada Twoim umiejętnościom?

Szkoła zwalnia uczniów z zajęć lekcyjnych na czas od jednego do czterech tygodni, aby mogli oni w praktyce poznać zawody, nad którymi się zastanawiają. Wykorzystaj ten cenny czas na praktykę uczniowską. Zobacz, jak wygląda praca na różnych stanowiskach, a kto wie – być może znajdziesz u nas swój wymarzony zawód!

Interesujesz się praktyką uczniowską w firmie PEMA? Prześlij pisemne podanie (list motywacyjny, życiorys oraz ostatnie świadectwo półroczne i ew. świadectwo ukończenia szkoły) na adres bewerbung@pema.eu.

Czekamy na Twoje przekonujące dokumenty! 

Czy masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać osobistą poradę? Skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje zapytanie.

KONTAKT