Centrala PL: 0048 616 265 600

Société Générale

Société Générale jest jednym w największych podmiotów świadczących usługi finansowe w strefie euro. Będąc zdywersyfikowanym bankiem uniwersalnym, instytucja łączy w sobie stabilność finansową, ciągłość i zrównoważony wzrost. Od ponad 150 lat Societe Generale odgrywa decydującą rolę w gospodarce i na całym świecie zatrudnia obecnie ponad 145 000 pracowników. W Niemczech jest na rynku od 1886 roku, będąc tutaj jednym z najstarszych banków zagranicznych.

Niemcy są kluczowym rynkiem, w który Société Générale nieustannie inwestuje. Zatrudniając ponad 3500 pracowników, bank działa w sześciu oddziałach na rzecz przedsiębiorstw, klientów prywatnych oraz inwestorów instytucjonalnych. Przez wiele lat bank Société Générale zbudował bliskie relacje w różnych obszarach biznesowych z dużymi niemieckimi przedsiębiorstwami oraz instytucjami finansowymi, inwestorami finansowymi, średniej wielkości firmami i klientami końcowymi.

Grupa Société Générale ma w Niemczech ważny udział w finansowaniu przemysłu i średnich przedsiębiorstw. Ciągły rozwój na tym rynku odzwierciedla długoterminową strategię przedsiębiorstwa Societe Generale.

Do Grupy Société Générale w Niemczech należą następujące spółki: ALD Automotive, Bank Deutsches Kraftfahrzeuggewerbe (BDK), Car Professional Fuhrparkmanagement (CPM), Hanseatic Bank, PEMA, Société Générale Corporate & Investment Banking, Société Générale Equipment Finance (GEFA Bank GmbH), Société Générale Insurance oraz Société Générale Securities Services.

Czy masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać osobistą poradę? Skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje zapytanie.

KONTAKT