wynajem samochodów ciężarowych
 
WYPOŻYCZALNIA NACZEP
Przewożenie dużych ładunków wymaga odpowiedniego sprzętu: przyczepy, samochody ciężarowe oraz naczepy są podstawowymi atrybutami podczas długich podróży z towarem po różnych częściach – często nawet świata, czy kontynentów. Nasza firma działa na rynku już od 76 roku ubiegłego wieku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza wypożyczalnia naczep, sprzętu ciężarowego jak m.in. samochody wie w jaki sposób spełniać oczekiwania Klientów.

Wszystkie nasze pojazdy są na bieżąco, rygorystycznie kontrolowane. Dbamy o bezpieczeństwo, a także zadowolenie naszych Klientów co jest dla nas priorytetem. Nasza Wypożyczalnia naczep wypożyczalnia naczep działa na rynku całej Europy z wielkimi sukcesami. Nasz asortyment jest w stanie spełnić największe oczekiwania naszych Klientów. W naszej ofercie posiadamy: ciągniki siodłowe, Przyczepy i naczepy z zabudową nadwozi w postaci skrzyni, furgonu, chłodni, wywrotki, zabudowy kontenerowej lub z żurawiem rozładunkowym, szeroki asortyment pojazdów z zabudową jako cysterna i silos, pojazdy mieszarki do transportu masy betonowej, wywrotki dotylne i samochody z żurawiem rozładunkowym , systemy nadwozi wymiennych wraz przewidzianymi dla nich samochodami ciężarowymi i przyczepami, a także pojazdy dystrybucyjne, budowlane i do przewozu odpadów.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy i odwiedzania nas w siedzibach naszych firm w całej Europie! PEMA to jakość na której można polegać!
Copyright (c) 2009 PEMA Polska sp. z o.o. zaprasza do korzystania z usług typu Full service. Oferujemy m.in. wynajem samochodów ciężarowych oraz wynajem przyczep i wynajem naczep. Nasza wypożyczalnia naczep i samochodów ciężarowych to 21 oddziałów w całej Europie. Serwis PEMA FULL SERVICE RENT jest do państwa dyspozycji 24h w większości państw europejskich.